kolarikreality@gmail.com
604 831 298
Chcete pomoci s prodejem nemovitosti?
Praha 10 - Dolní Měcholupy

Prodej bytu 2+kk v družstevním vlastnictví 55,2m²

Původní inzerát

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout krásný byt o velikosti 2+kk v družstevním vlastnictví v moderní rezidenční čtvrti Štěrboholy – Malý háj VII. Jde o bytový komplex označovaný písmenem H2.

Bytový dům je aktuálně ve fázi příprav na výstavbu, kolaudace proběhne na přelomu roku 2019/2020. Jedná se o světlý byt orientovaný na jihozápad, který se nachází v 1. nadzemní podlaží. Dispozici bytu tvoří předsíň (4,9 m²), ze které je vstup do koupelny s WC (5,5 m²), dále do komory/šatny (2,5m²) a následně do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem ze kterého je otevřený vstup do ložnice (40,7 m²) – lze zbudovat příčku a ložnici oddělit od obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Byt má balkon pro příjemné posezení o velikosti 4,2 m² na který je přístup z obývacího pokoje + KK. Podlahovou krytinu v obytných částech bude tvořit plovoucí podlaha, v předsíni, koupelně a toaletě bude keramická dlažba.

Malý háj VII je místo, které vám zajistí zázemí v mnoha směrech, ať už půjde o občanskou vybavenost, dopravní dostupnost nebo možnost relaxace, přírodu budete mít doslova na dosah ruky. To se týká i nákupního centra Europark Štěrboholy. Chybět vám nebudou takové služby, jakými jsou lékaři, lékárny, mateřské a základní školy, restaurace, bary a veřejné instituce.

Anuita 2,25 mil se splácí ve formě nájmu ve výši 10.660 kč/měs po nastěhování po dobu 25 let. Byt je v družstevním vlastnictví, díky tomu jako nabyvatel nehradíte daň z nabytí. Převod do OV možný při předčasném splacení anuity.

prodáno březen 2018

Zjístime, zda-li Vám můžu být nápomocen při Vašem přištím obchodů.