kolarikreality@gmail.com
604 831 298
Chcete pomoci s prodejem nemovitosti?
Praha 9

Prodej bytu 3+kk v družstevním vlastnictví 76 m²

Původní inzerát

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout prostorný byt o velikosti 3+kk v družstevním vlastnictví v bytovém komplexu SUOMI Hloubětín, 2.etapa, OULU.

Bytový dům je aktuálně ve fázi výstavby, kolaudace proběhne 8/2018. Jedná se o světlý byt orientovaný na jih a východ, který se nachází ve 3. nadzemní podlaží. Dispozici bytu tvoří předsíň (7 m²), ze které je vstup na toaletu (2 m²) a dále do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem (29 m²). Dále zde máme praktickou chodbu (4 m²), která odděluje obývací pokoj s kuchyňským koutem od klidové části bytu a tou jsou ložnice (12 m²) a dětský pokoj (12 m²), dále je zde vstup do koupelny s toaletou (4 m²). Byt má balkon o velikosti 6,9 m² na který je přístup z ložnice a obývacího pokoje. Podlahovou krytinu v obytných částech tvoří plovoucí podlaha, v předsíni, koupelně a toaletě je dlažba. K bytu dále náleží garážové stání a sklepní kóje, vše součástí ceny.

Součástí komplexu je dětské hřiště, parčík pro obyvatele přilehlých domů a v blízkosti je cyklostezka A26. V okolí je veškerá občanská vybavenost např. základní škola, super markety, pošta, restaurace, kavárny, plavecký a sportovní areál Hloubětín. Stanice metra B Kolbenova a Hloubětín jsou v dochozí vzdálenosti cca 5 minut chůze.

Na byt je 5ti letá záruka od stavební firmy YIT Stavo s.r.o. Anuita 3,2 mil se splácí ve formě nájmu 15.000 kč/měs po nastěhování.Byt je v družstevním vlastnictví, díky tomu jako nabyvatel nehradíte daň z nabytí. Převod do OV možný od roku 2024.

prodáno duben 2018

Zjístime, zda-li Vám můžu být nápomocen při Vašem přištím obchodů.