kolarikreality@gmail.com
604 831 298
Chcete pomoci s prodejem nemovitosti?
Praha 10 - Dolní Měcholupy

Prodej bytu 4+kk v družstevním vlastnictví 119m²

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout krásný byt o velikosti 4+kk v družstevním vlastnictví v moderní rezidenční čtvrti Štěrboholy – Malý háj VII. Jde o bytový komplex označovaný písmenem H2.

Bytový dům je aktuálně ve fázi příprav na výstavbu, kolaudace proběhne na přelomu roku 2019/2020. Jedná se o světlý byt orientovaný na tři světové strany jih, sever i západ, který se nachází v 1. nadzemní podlaží. Dispozici bytu tvoří chodba (14,8 m²), ze které je vstup do koupelny (4,8 m²), na WC (2,1 m²), do komory/šatny (3,8 m²), následně do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem ze kterého je otevřený vstup do ložnice (39,9 m²), ze které je přístup na prostorný balkon (12,4 m²) a a dále na menší balkon (3,9 m²). Z chodby je dále přístup do tří ložnic o velikosti 12,1 m², dále 12,9 m² a do poslední ložnice o rozměru 17,5 m², která má vlastní koupelnu s WC (4,6 m²) a přístup na prostornou terasu (15,8 m²) pro příjemné posezení s přáteli. Podlahovou krytinu v obytných částech bude tvořit plovoucí podlaha, v předsíni, koupelně a toaletě bude keramická dlažba. K bytu náleží garážové stání.

Malý háj VII je místo, které vám zajistí zázemí v mnoha směrech, ať už půjde o občanskou vybavenost, dopravní dostupnost nebo možnost relaxace, přírodu budete mít doslova na dosah ruky. To se týká i nákupního centra Europark Štěrboholy. Chybět vám nebudou takové služby, jakými jsou lékaři, lékárny, mateřské a základní školy, restaurace, bary a veřejné instituce.

Anuita 4.288.000,- Kč se splácí ve formě nájmu ve výši 19.900 kč/měs po nastěhování po dobu 25 let. Byt je v družstevním vlastnictví, díky tomu jako nabyvatel nehradíte daň z nabytí. Převod do OV možný při předčasném splacení anuity.

Nabídka je aktuální, zanechte mi kontakt pro více informaci.

Máte zájem o tuto nabídku? Nenechte si jí utéct.

Další nemovitosti na prodej

Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví 41 m², Praha 7 – Holešovice
Prodej bytu 2+kk v družstevním vlastnictví 61 m², Praha 5 – Stodůlky