kolarikreality@gmail.com
604 831 298
Chcete pomoci s prodejem nemovitosti?
Praha 10 - Záběhlice

Prodej domu v osobním vlastnictví 200 m²

Původní inzerát

Ve výhradním zastoupení si vám dovolujeme nabídnout jedinečný rodinný dům po kompletní rekonstrukci, který se nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností na Zahradním Městě. Dům má po rekonstrukci nové rozvody vody, plynu, elektro. Dále zateplení s fasádou, Kuchyňské linky v obou patrech a stejně tak koupelny, nové interiérové prvky, podlahy. Ideální k nastěhování bez potřeby úprav.

Dům je velmi prostorný a nabízí široké možnosti využití, například jako dvougenerační.

V přízemí najdeme zádveří, ze kterého je vstup do haly s dřevěným schodištěm a do dvou samostatných technických místností (kotelna, prádelna). Z haly se dále dostaneme do předsíně, ze které je vstup do koupelny s WC a dále do kuchyně ze které je přístup na zahradu, což je příjemné zejména v létě, kdy můžete skočit rovnou do vířivky nebo bazénu. Z kuchyně je také přístup do obývacího pokoje.
Druhé patro může díky další vlastní koupelně s WC a samostatnou kuchyní sloužit jako oddělená bytová jednotka. Mimo moderní kuchyň, ve které najdeme vše, co je třeba pro přípravu chutných pokrmů se zde nachází ložnice a prostorný obývací pokoj. Na patře je také lodžie přístupná z horní části haly.

Zahrada snoubí elegantní i praktické využití. Částečně je zastavěna prostornou garáží o rozloze 66 m². Nachází se zde zapuštěný a krytý bazén, který rozhodně najde uplatnění v parných letních dnech. K dispozici je zde i vířivka pro chvíle relaxace.

Dům se nachází kousek od nájezdu na Jižní spojku, nutno podotknout, že hluk z vozovky není slyšet. Autobusová zastávka (Jesenická) je přímo u domu a autobusy jezdí směr Strašnická (metro A) nebo Chodov (metro C). Je možno využít i vlakové spojení z nádraží Praha – Strašnice zast.
Lokalita je vhodná i pro sportovně založené jedince – Hamr sport centrum, dále také možnost kulturního vyžití. Spousta krásných míst přímo předurčených k trávení volného času.

Nemovitost lze financovat pomocí hypotéčního úvěru, se kterým rádi pomůžeme.

Prodáno květen 2018

Zjístime, zda-li Vám můžu být nápomocen při Vašem přištím obchodů.