kolarikreality@gmail.com
604 831 298
Chcete pomoci s prodejem nemovitosti?
Praha 4 - Branická

Prodej 1/2 domu v osobním vlastnictví 270 m²

Původní inzerát

Dovolujeme si vám ve výhradním zastoupení nabídnout k prodeji 1/2 rodinného domu. Podle stavebně technického provedení, funkčního využití a dispozičního uspořádáno se jedná o budovu pro administrativu o užitné ploše cca 141 m2 a část pro sklad a manipulaci o užitné ploše cca 99 m2. Dům je cihlový v kombinaci s kamenem a stojí na parcele o celkové výměře 584 m2.

Dispozice administrativní části budovy: zádveří, chodba, předsíň, 4 kanceláře, hygienické zázemí ( umývárna, 2x WC), kuchyňka, technické zázemí, dále provozní místnost, hygienické zázemí (sprcha, umývárna, 2x WC). Dispozice skladové části budovy: tři skladové provozní místnosti.

Poslední objekt na pozemku je budova pro administrativu s užitnou plochou cca 30 m2. Dům stojí v památkově chráněném území. Prostory jsou aktuálně pronajaty a jejich roční výnos je 480.000 Kč.

Výhodou je výborná dopravní dostupnost a možnost parkování na dvoře, na kterém lze manipulovat i s větším vozidlem, např. s dodávkou. V blízkém okolí je mnoho restaurací, řeznictví, kavárna, vinárna, divadlo, pošta, Penny market a mnoho dalšího.

Dům lze financovat pomocí hypotéčního úvěru, se kterým rádi pomůžeme.

Prodáno prosinec 2017

Zjístime, zda-li Vám můžu být nápomocen při Vašem přištím obchodů.