kolarikreality@gmail.com
604 831 298
Chcete pomoci s prodejem nemovitosti?
Praha 9, Drahobejlova

Prodej mezonetového bytu 2+kk v osobním vlastnictví 60 m²

Původní inzerát

Dovolujeme si Vám ve výhradním zastoupení nabídnout mezonetový byt 2+kk o velikosti 60 m², který se nachází v šestém podlaží cihlového domu, který byl elegantně zrekonstruován v roce 2016. Dispozici bytu tvoří menší předsíň se vstupem do koupelny s WC, a se vstupem do obývací části, kde v pravé části obývacího pokoje, který částečně odděluje nosná konstrukce střechy, vznikl prostor pro skříně, nebo může mít i jiné využití.

Součástí obývací části je kuchyňský kout a dále schodiště do patra, kde se nachází ložnice a úložný prostor. Ve zděném jádru najdeme sprchový kout s toaletou, která je oddělena zděnou příčkou. Obývací pokoj s odhalenou nosnou dřevěnou konstrukcí střechy navozuje příjemnou atmosféru. Kuchyňský kout je vybaven horkovzdušnou troubou, zabudovanou elektrickou dvouplotýnkou, digestoří a lednicí.

V letním období je možno využít přístup na střechu, který nabízí příjemný výhled na okolí. Výhodou okolí je výborná dopravní dostupnost, stanice metra -​B- Českomoravská je 6 minut chůze, tramvajová zástavka 3 minuty chůze. Parkovat je možné před domem.

Dále jde zde veškerá občanská vybavenost, najdete zde obchodní centrum Harfa, restaurace, divadlo, polikliniku, základní školu, park i sportovní areál. Byt je vhodný pro investici nebo mladý pár, není ideální pro rodinu.

Byt je možné financovat pomocí hypotéčního úvěru, se kterým rádi pomůžeme.

prodáno březen 2017

Zjístime, zda-li Vám můžu být nápomocen při Vašem přištím obchodů.